USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Güzellik salonunun açılışını ünlü isimler yaptı

Güzellik Uzmanı Sevim Alan, İstanbul'daki 12'nci gösteriş merkezini Üsküdar'da mülevven müşterek programla hizmete açtı. Alan, açılış kurdelesini AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan, ünlü sanatçılar Ceylan ve Altay'la baş başa ke

Güzellik salonunun açılışını ünlü isimler yaptı
15-11-2021 10:04
Google News

Güzellik uzmanı Sevim Alan, "Sevim Alan Beauty Palace" ismini haiz gösteriş merkezi zincirini büyütmeye bitmeme ediyor. Üsküdar'da planlı açılış programı mülevven görüntülere oyunluk oldu. Açılışa AK Parti Genel Başkanvekili Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Hasan Turan ile musiki dünyasının ünlü adları Ceylan ve Altay da katıldı. Sevim Alan açılış kurdelesini 3 ünlü isimle baş başa kesti.

"İçimiz üzere dışımızda güzelleşecek"

İstanbul Milletvekili Hasan Turan, icra ettiği açılış konuşmasında Sevim Alan'a muvaffakiyet dileğinde bulundu: “İçimiz üzere dışımız da güzelleşecek burada. Hemşerilerimiz, hanımefendilerimiz işlev alacaklar. Burası bire müşterek sürede muhabbetin ferah olduğu, kahvelerin içildiği, dostlukların kazanıldığı, ilişkilerin kurulduğu müşterek mekan olacak. Hayırlı güzel olsun, başarılar diliyoruz.”

Pastalar kesildi, halaylar çekildi

Kurdele kesiminin arkası sıra Sevim Alan, benzeyen dostları Ceylan ve Altay'la baş başa gato kesti. Bando takımının şovlarının arkası sıra davetliler, bateri zurna eşliğinde halay çekerek dörtköşe dakikalar geçirdi. Sosyal medyada serbest müşterek takipçi kitlesi mevcut ve hâlâ evvel dünyaca ünlü şimal Rihanna'nın kadrosundan katılım teklifi almış olduğu haberleriyle gündeme mevrut Sevim Alan, acemi ofis düşüncesince bahtiyar ve ateşli bulunduğunu belirterek, “Güzel işler yaptığımız düşüncesince yeğleme ediliyoruz, bu sayede ofis sayımız da artıyor, baş döndürücü mutluyuz” diyerek konuştu.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
AIGF Reklam
ÇOK OKUNANLAR
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
TAKIMOPuanAV.